Populární otázky

Na našem webu si vyberete datum a koupíte si lístek na účast na prohlídku. Pokud plánujete individuální prohlídku, kontaktujte City Stories na WhatsApp +420() nebo poštou na citystoriesworld@gmail.com my vám obratem odpovíme.

V průměru nabíráme na exkurzi až 25 lidí. Samozřejmě můžeme zorganizovat i rozsáhlou exkurzi až pro 100 lidí, pracujeme také individuálně.

Každá prohlídka začíná a končí na různých místech. Místo začátku a konce je uvedeno na stránce programu představení a na lístku, který obdržíte poštou ihned po zaplacení.

  • doprovod průvodce po celé trase;
  • speciální zvukové vybavení pro úplné ponoření;
  • speciální efekty;
  • atributy a „artefakty“ pro každého účastníka;
  • účast herců na trase;
  • spousta pozitivních emocí;
  • pláštěnky (pokud je to nutné);
  • nové seznámení se zajímavými lidmi

Celá procházka bude trvat asi hodinu a půl.

Ať už bude sníh, déšť nebo slunce, vyrazíme na cestu! Oblečte se podle počasí a noste pohodlné boty. Při různém počasí je představení odhaleno jinak. V případě rozbouřeného živlu přesuneme exkurzi na jiný den a zakoupená jízdenka zůstane zachována.

Naše procházky budou zajímavé pro dospělé i děti od šesti let. Doporučujeme věnovat pozornost výkonu každé exkurze a vybrat si nejlepší pro sebe.

Každá procházka má své vlastní tempo, trvání a trasu. Zatížení je obvykle průměrné, takže vypočítejte své síly. Ale jsme si jisti, že těhotné a starší budou mít také rádi představení.

Samozřejmě! Jak se říká " jakékoli přání ...". Vstupenky si můžete zakoupit jako součást společné skupiny. Při nákupu vstupenek pro 10 osob nebo více v jedné rezervaci, uděláme vám slevu 20%. A pokud Máte narozeniny, školní nebo studentský tým, nebo chcete velkou rodinu samostatně projít v době výhodné pro Vás, zašlete svůj dotaz nám na WhatsApp na telefonu +420() nebo nám na mail  citystoriesworld@gmail.com a my vám odpovíme vám v nejbližší době!

Lístek můžete odevzdat nejpozději 48 hodin před začátkem exkurze. Vrátíme vám to. peníze za jízdenku odečtené z provize provozovatele jízdenek (16%). Chcete-li vrátit lístek za méně než 48 hodin, můžete pouze vyměnit za jiné volné Datum. Pro tuto napište nám do WhatsApp na telefonu +420() nebo na e-mailu citystoriesworld@gmail.com ne později než 24 hodin před začátkem prohlídky.

Pokud máte zpoždění na začátek představení, ujistěte se, že nás předem upozorníte na WhatsApp na čísle +420(). Skupina může počkat až 15 minut. Pokud máte Zpoždění více než 15 minut, může být vaše jízdenka vyměněna za datum, které vám vyhovuje.

Zásady ochrany osobních údajů
visa mastercard Platba online na webu
Web je vyroben JMS DIGITAL